Привіт! Як ваші справи? Засумували за снігом? Ми не встигли (я звичайно люблю зиму, сніг і т.д. і т.п., але ж не в кінці березня)… Тиждень закінчився і є події про які потрібно обов’язково написати. В Україні скрізь і всюди пропагують здоровий спосіб життя. Життя – це спорт (особисто я не уявляю своє життя без пробіжки зранку від ліжка до холодильника)! Ви любите футбол? А волейбол вам подобається? Тоді мій сьогоднішні блог вам сподобається. Впевнена, що ви точно професійні спортсмени у якомусь виді спорту, просто можливо ще не знаєте про це. В «Острозькій академії» щороку проводяться спортивні змагання між факультетами під назвою «СПАРТАКІАДА». Розпочинаються вони ще восени. Минулої осені, наші любі КАЛЬКУЛЯТОРИ виграли Кубок ректора з футболу. В змаганнях з армреслінгу перемогла команда економічного факультету. Дівчата економістки-волейболістки перемогли усіх ну і звичайно перше місце наше. А на протязі минулого тижня в нас у спортивні залі КМЦ проходили змагання з волейболу серед хлопців. Це просто неймовірне відчуття. Говорити про напруженість, майстерність гри, про атмосферу серед вболівальників це ніби знову переживати всі ті самі відчуття (кожен точно не один раз таке переживав). Звичайно для кожного команда власного факультету найкраща, але під час 3 днів ігор ми замітили деякі закономірності. В перший день перемагала та команда яка першою забивала 14 м’яч, другого дня перемагала та команда яка грала першу партію на тій частині поля, що ближча до дверей, а третього дня перемогла команда факультету Політико-Інформаційного Менеджменту (Ме-не-джмент найкращий – кричали ПІМовці, і гравці це довели). Також за ці дні я зрозуміла таке: економісти найкраще вміють сідати на шпагат, три дівчинки з Гуманітарного факультету можуть перекричати натовп вболівальників з Інституту права, хлопчики з права, оці що на балконі, дуже гарно вміють співати «Червону руту», «МВ» – кричать Міжнародні відносини, дівчата з РГМ вміють співати кричалки. Ці змагання не останні в цьому семестрі, і ми з нетерпінням чекаємо на нові перемоги, накращого економічного факультету. P.S. Анонс!!! Змагання з волейболу серед викладачів відбудеться 18.03.2018 у спортивній залі КМЦ. Чекаємо відданих вболівальників о 10:00 годині. А викладачам бажаємо удачі!