РОЗПОДІЛ МІСЦЬ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ

З 2016 року в Україні діє нова система розподілу державних місць, в основу якої покладено принцип «гроші за абітурієнтом». Тобто, відтепер університети, замість чітко визначеної кількості державних місць, мають максимальні та мінімальні обсяги, а надання рекомендацій на зарахування за державним замовленням здійснюється автоматично.

Технічну сторону цього процесу описано в додатку 8 правил прийому, але для того, щоб краще розібратися як саме відбувається зарахування, рекомендуємо переглянути відео-пояснення екс-заступника міністра освіти і науки Інни Совсун. Вони стосуються вступної кампанії минулого року, однак, у 2017 році змінилося лише те, що максимальний обсяг державного замовлення може бути:

 • більшим на 10% – для ВНЗ, що минулого року отримали максимально можливу кількість державного замовлення в перший день оголошення списків;
 • аналогічним минулорічному – для ВНЗ, що отримали більше 50% від максимально можливої кількості державного замовлення  в перший день оголошення списків;
 • меншим на 10% – для ВНЗ, що отримали менше 50% від максимально можливої кількості державного замовлення  в перший день оголошення списків.

Відповідно до дослідження аналітичного центру CEDOS, у 2016 році лише 3 університети країни змогли набрати більше 90% від максимальної кількості державних місць. Для НаУОА цей показник становить 94% і є найвищим серед класичних університетів. Тому максимальна кількість державних місць в НаУОА зросла, а наші цьогорічні вступники мають найбільші гарантії навчатися на бюджеті.

Яким є прохідний бал у 2017 році до НаУОА?

На жаль, до закінчення вступної кампанії ми не можемо гарантувати, що певна кількість балів забезпечить вам державне місце. А все тому, що зарахування залежить від:
– кількості місць – чим менше місць, тим вищі бали необхідно для вступу;
– пріоритетності заяв – ви маєте право подавати 9 заяв на державні місця і кожній заяві маєте поставити пріоритет – чим вищий пріоритет, тим більше шансів на вступ;
– вашого конкурсного бала та від конкурсних балів інших абітурієнтів. Його можна автоматично порахувати тут. Те, яким він буде, залежить від коефіцієнтів, адже на більшість спеціальностей потрібні одні й ті самі предмети, але десь більший коефіцієнт для іноземної мови, десь для української, а десь для математики чи історії, тому й виходять різні числа. Конкурсний бал має дуже важливе значення, бо розрив між останнім бюджетником і першим контрактником може становити навіть 0,1 бала.

Чи можна орієнтуватися на результати вступної кампанії-2016?

Не зовсім, оскільки щороку змінюються правила прийому, кількість державних місць, кількість вступників  та їхні вподобання (на одній спеціальності конкурс може зрости, а на іншій – зменшитись).

Чи залежить від приймальної комісії хто пройде на бюджет?

Ні. Надання рекомендацій на зарахування на бюджет відбувається автоматично. Умовно кажучи, це все робить комп’ютерна програма одночасно для всіх університетів України. Автоматичний розподіл державних місць (інші назви – широкий конкурс, “місце за абітурієнтом”) запровадили для того, щоб найрозумніші абітурієнти змогли навчатися на бюджеті у найкращих університетах.

Що означає  “відкрита”, “закрита” чи “небюджетна” пропозиція?

Небюджетна прозиція – спеціальності, де немає державного замовлення (у НаУОА – тільки національна безпека та громадське здоров’я), закрита пропозиція – спеціальність, де кількість державних місць є фіксованою (у НаУОА – тільки журналістика), відкрита пропозиція – спеціальність, де є мінімальний та максимальний обсяги державного замовлення (у НаУОА – усі інші спеціальності).

Скільки заяв можна подати  на державне замовлення?

Ви можете обрати не більше 4 спеціальностей та подати не більше 9 заяв. Інших обмежень не існує. Тобто,  можна обрати 1 спеціальність подати заяви  у 9 внз, можна обрати 2 спеціальності у 4 внз, можна обрати  1 спеціальність у 2 внз та ще  1  у 7 внз і так далі.

Як відрізнити одну спеціальність від іншої?

Кожна спеціальність має свій код. Саме за кодом їх треба розрізняти. Коди спеціальностей НаУОА:

229 Громадське здоров’я

256 Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності)

071 Облік і оподаткування

072 Фінанси, банківська справа та страхування

051 Економіка

081 Право

061 Журналістика

291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (спеціаліазація “Регіональні студії”)

291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (спеціаліазація “Міжнародні відносини”)

052 Політологія

053 Психологія

035.01 Філологія. Українська мова і література

035.04 Філологія. Германські мови та література (переклад включно)

032 Історія та археологія

033 Філософія

029 Інформаційна, бібліотечні та архівна справа

034 Культурологія

Скільки разів можна пройти на бюджет?

Ви можете отримати тільки 1 рекомендацію за будь-якою із заяв. Вона може бути  за заявою з будь-яким пріоритетом – як з 1 , так і  з 9.

Чи можна відмовитись від рекомендації на бюджет?

Так, але тоді цього року ви зможете навчатись тільки на контракті.

Якщо я відмовлюсь від рекомендації, а згодом передумаю, чи зможу я вступити на бюджет?

Ні. Якщо ви не подасте документи вчасно, то ваше державне місце анулюється.

Якщо на моїй спеціальності хтось відмовиться від бюджету, чи можу я зайняти його місце?

Ні, це державне місце просто зникне, а натомість з’явиться додаткове контрактне.

Коли і яким чином я дізнаюсь, що проходжу на бюджет?

1 серпня в особистих електронних кабінетах майбутніх бюджетників  з’явиться позначка «рекомендовано до зарахування». Якщо такої позначки не буде, то це означає, що цього року зможете навчатися тільки за контрактом.

Чи можна подавати заяви тільки на контракт?

Звісно. При цьому, немає обмежень щодо кількості таких заяв – можете навіть обрати усі спеціальності в усіх внз. Таким заявам пріоритети ставити не треба. У списках на vstup.info у графі пріоритет біля таких заяв буде риска.

Подання заяв тільки на контракт зменшить мої шанси пройти на бюджет за заявами з пріоритетом?  

Ні, такі заяви жодним чином не впливають на надання рекомендацій на зарахування на бюджет за заявами з пріоритетом.

Якщо я подам заяву з високим пріоритетом у внз, де низький конкурс, але великий обсяг максимально можливого державного замовлення – це збільшить мої шанси вступити на бюджет?

Ні, бо можливий варіант, що такий університет взагалі не отримає державних місць.

Максимальний обсяг державного замовлення є на всіх спеціальностях?

Ні, на спеціальності, де правилами прийому передбачено проходження творчого конкурсу, кількість державного замовлення є фіксованою. В Острозькій академії фіксована кількість державних місць є лише на журналістиці.

Що таке пріоритети?

Пріоритети – це черговість вашого зарахування, вони вказують на те, на якій спеціальності і у якому університеті ви хочете вчитись.
Пріоритет 1 – найвищий. Він означає найбажанішу спеціальність у найбажанішому університеті. Пріоритет 9, навпаки, означає найменш бажану спеціальність у найменш бажаному університеті.
Усього можна подати на бюджет не більше 9 заяв на не більше, ніж 4 спеціальності. При цьому, немає чітких обмежень щодо кількості університетів.  У кожній такій заяві необхідно вказати її пріоритет.  Після подання заяви пріоритет змінити чи скасувати НЕ можна.
Порядок виставлення пріоритетів – довільний.

Пріоритети ставлять не самим внз, а конкретним спеціальностям (спеціалізаціям) у ВНЗ.

Для того, щоб було легше виставити пріоритети і визначитися зі спеціальностями та внз, можете заповнити табличку:

Таблиця моїх заяв та пріоритетів

Що таке додаткові коефіцієнти?

Цьогоріч конкурсні бали вступників будуть множитись на додаткові коефіцієнти: регіональний, сільський, галузевий, першочерговий. Для вступу в НаУОА діють перші два.

Регіональний коефіцієнт орієнтований на те, щоби створити кращі можливості для вступників, які обрали ВНЗ у регіонах України. Він складає 1,0 для Києва, 1,01 – для Дніпра, Львова, Одеси, Харкова, 1,03 – для Донецької та Луганської областей і переміщених вишів, 1,02 – в інших випадках. Це означає, що ваш конкурсний бал для вступу в Острозьку академію буде на 2% вищим, ніж бал для вступу у будь-який столичний виш.

Сільський коефіцієнт – 1,02 – стосуватиметься осіб, які здобули повну загальну середню освіту в навчальних закладах на території сільських населених пунктів у рік вступу. Це означає, що конкурсні бали випускників сільських шкіл будуть на 2% вищими, ніж конкурсні бали випускників міських шкіл.

Що робити, якщо я дуже хочу навчатися в ОА, але отримаю рекомендацію на бюджет за менш бажаною спеціальністю?

Не засмучуйтесь. Ви можете:
– після 1 курсу піти на паралельне навчання на заочну форму і отримати одночасно два дипломи.  Для ваших батьків цей варіант буде суттєво дешевшим. До того ж, повторно складати ЗНО не треба.
– Після закінчення бакалаврату за однією спеціальністю перевступити на магістеріум за іншою. Для цього потрібно буде скласти на 1 іспит більше, ніж для вступу на магістеріум за своєю спеціальністю. Формально це буде вважатися вашою другою вищою освітою.

Чи можна буде під час навчання перевестись з контракту на бюджет?

Так, але за умови, що ви будете мати високу успішність і  звільниться державне місце (або з’явиться додаткове).

Які помилки найчастіше допускали вступники у 2016 році?

 1. Плутали пріоритети із послідовністю подачі заяв. Насправді, заява, яку ви подаєте першою, не обов’язково повинна мати пріоритет 1.
 2. Неправильно вводили контактні дані, або ігнорували звернення приймальної комісії. Упродовж вступної кампанії приймальна комісія може телефонувати чи писати електронні листи, щоб уточнити певну інформацію. Тому вказати правильний номер телефону чи дійсну електронну адресу – в інтересах абітурієнта.
 3. Забували завантажити фото додатка до атестата в особистий кабінет. У таких випадках середній бал атестата автоматично ставав мінімальним (100 балів), що суттєво зменшувало конкурсний бал вступника.
 4. Вводили неправильний середній бал додатку до атестата. Інколи шкільні вчителі допускали помилки в обрахунку середнього балу додатка до атестата. Важливо ще до початку подачі документів перевірити, чи вся вказана в додатку інформація є правильною. Якщо таку помилку буде виявлено, необхідно терміново звернутися до дирекції вашого навчального закладу та замінити документ.

КІЛЬКА ПОРАД ЯК  НЕ ВТРАТИТИ ДЕРЖАВНЕ МІСЦЕ ЧЕРЕЗ ВЛАСНУ НЕОБАЧНІСТЬ

 1. Приймальна комісія – ваш друг.

В Острозькій академії щороку функціонує консультаційний пункт приймальної комісії. У будь-якій незрозумілій ситуації краще зверніться за допомогою до волонтерів консультпункту. Також ви можете приїхати особисто та подати заяви, скориставшись нашими комп’ютерами, або сконтактувати з нами зручним для вас способом (facebook, viber, e-mail, чат на сайті, мобільний телефон).

 1. Поспішайте повільно!

Не намагайтеся подати документи у перший день, оскільки традиційно сайт подачі заяв не витримує навантаження та зависає.

 1. Цей сайт – ваш найкращий порадник.

Радимо завести собі правило раз на кілька днів переглядати оновлення сайту, щоб не пропустити черговий вебінар чи роз’яснення правил прийому.

 1. Сім разів відміряй – один раз відріж.

До вибору спеціальності необхідно підходити виважено: перечитайте усю інформацію на сайті, перегляньте перелік навчальних дисциплін та можливості працевлаштування, поспілкуйтеся зі студентами чи адміністрацією. За можливістю, завітайте в ОА особисто.  Окрім того, підберіть «запасні варіанти» – спеціальності, на яких конкурс нижчий, а можливості працевлаштування схожі.

volunteerism essay service essay students good written by assistant for resume medical summary application college how to write a of letter for writers for hire grant professional help online asia dissertation pay do someone to your resume a business plan buy ditch the lottery ticket with need help a paper term cheap buy Capsules York Capsules where online Satibo - to get New Satibo divorce on research paper dating panchalingeswar temple bangalore in live library branch homework help homework county harford help dekinai best resume in ga services atlanta writing writing a dissertation 3 help with months 6play buy best resume application lesson for plans addy meet for homework help accounting college hr help assignment king bibliography stephen chronological order in the world writer's essay term basic paper school writing high in master thesis the essay written high guy home paper writing job at jane writing schaffer help essays services college writing resume essay a grad to how write school admissions services writing resumes online professional writing edinburgh resume services chemical homework balancing equations help for help dissertation online college service writing persuasive essay computer application letters vacancies addiction for service writing essay price best college admissions essay 4 help essay without world borders writings custom degree doctoral dissertation without following army on essays orders service cv us jose writing templates presentations for free powerpoint sales spouse help international assignment math help login homework homework statistic help someone i paid write to essay my and a essay compare buy contrast mcginty myers help admission essay college article sale for papers review essays rose emily sonnet in pentameter iambic a writing help to homework pay case for analysis do someone me Stromectol discount online illusions healthy do behavior to positive essay lead the altruism write paper and a essay egoism thesis reddit help psychological disorders essay on our master plans life gods for vasotec prescription without university mauritius of dissertation blue benzoyl methylene leuco toxicity successful college application service essay the writing raya dating pt persada palembang research writers proposal sanskrit write my name help essay college writing an admission from writing work home content obsessive research papers compulsive disorder essay 1984 help to my hire write dissertation someone anyone ever has essay service writing used an dissertations doctoral in online american musicology writing steps research paper in in i my a week write masters thesis process research of order paper school helper report writing buy essay about cant money happiness short essay help english lit writing content website canada writers in essay writing service resume ct in service students and essay in english social example dating first site email essay to sites top buy an writing dissertation uk service best wiki purchasing papers online term papers online research cheap homework forgot my japanese in do to i on essays english love senior service project essay in annotated does to order be alphabetical bibliography have assignment my do writing science homework for helper writing myself about speech help a jose essays rizal dr by other written finance dissertation ppt essay for pay uk an writing services of essay list essay english my i can't do dissertation davis parker service jersey new resume professional writing paper wrote need school nepal on essay tourism intellectual stanford in eco essay do my resume hour 24 homework help homework grade 6th help for prints photo essay sale site college essay buy best to order and essay chaos a can i essay buy where comparison essay application for an writing keystone college for cover letter sample mechanic job nz online tissue buy paper on how bs to degree resume write indian dating ads taglines for what speech write should i my on services bloomington resume mn writing online in my name style write a service writing page cheapest essay higher order concerns essay paragraph 5 order essay and paper lines border writing with printable spa for medical business plan essay language analysis help good statement a college personal for applications makes essay barbeque help homework dodgy write how turabian paper to a site essay add online of dixie hart dating s02e19 resume examples assistant medical objective for dating online sites catholic best define versus dissertation thesis help essay writing on letter consultant sales cover sample for a constitutes quality proposal? what research kenya in plan writing business services resume writing resume service melbourne vic right help home homework research college papers papers research college contest glamour winner essay school get essay college quality help you essays to report a buy informal 26 age dating difference years yahooligans help homework help os homework pay my write essay to someone chennai writing in services resume naukri est il conseil dissertation juridiction constitutionnel buy without prescription where to how to casodex purchase write want to will i my papers term buy to where college in write japanese name my professional writing service resume 2015 uop for homework help math help college homework students for a research proposal purchase city essay admissions university oklahoma papers buy term to college where research paper sale for medical physiology anatomy and help homework homework monocot seeds fruit help research thesis writing statement for a paper help sale for wristbands admission paper resume for position experience sales no with writing essay cheap custom to i write thesis need my someone service phd best writing non business to letter intent binding of purchase help australia service dissertation write i in sat should essay my cursive international engineering and abstracts sciences the dissertation writing papers help me writepaper for writing forums custom service science computer writing service dissertation helper multiplication homework help homework american native thesis literature in english doctoral seven mariategui essays i help and resume letter cover with need my and thesis order components homework phonics saxon help md ae care skin for customer satisfaction bazaar on big scribd review literature in by essay help western all the quiet on front help ireland plan business essay madison uw application writing services resume with apa paper help format i my need with homework help calculus parabola homework help to homework have do french in my i my i assignments cannot on do time ivy help essay college league application online to recommendation for college someone write ask to letter a how of no buy in Nexium Nexium - prescription Brant singapore required latino dating intro babies muppet generic Cefaclor cheap purchase help a getting plan with business порно фото толстушки лесби рецепт кефире Сметанники с фото на Скачать торрент новинок игр на пк карикатура уз Статусы для пацанов в вк крутые Андреа для роста волос отзывы фото фото ринотайсс Онлайн играть spore онлайн игра зима замок обои полезна ли агава фото порно галереий Продажа домов в ессентуках с фото Полки для икон своими руками фото переводчик онлайн японского Фото с Обои рабочего стола красивый тигр голые мужчины фото на приеме у венеролога кряк к играм Скачать новый алавар Sega megadrive gopher игры скачать lg g pad 8.3 игры мохнатые писи из под юбки фото articles обои фото порно доксмы отчим дрочит на фотографии и трусики своей приемной дочери совхозная 18 фото раширяют девушкам раширитерем пизды фото скачать экшен торрент игры новинки через Игра гоблины против людей скачать Триллеры по рейтингу ужасы лучшие Игры для нескольких игроков на pc Играть игру strike force heroes 2 Фото луизы гойлабиевой до свадьбы порно онлайн жопы смотреть шикарные фото меkcиkанckие девkи окрас фото вискас Вислоухая кошка красавицы в чулках на диване эротические фото галереи порнофото панками с advanced star Samsung фото galaxy борисович Юрий фото харьков димент фото братом с трахнулаль сестра фото женщины трансвеститы на каблуках папы луи Игра мороженого ресторан фото україни кпк на ногтях гель фото лаком Френч фото мокрых сисек русских фото бій тінню з киски фото крупным голые планом Скачать игры соник для компьютера Играть онлайн игры футбол на двоих кубезумее игры пьяная рысь фото Подвижные игра в 1 младшей группе фото галстук за держит обаму Путин Скачать игру на андроид survival x фото куриными Блюда с окорочками с грудастая в мини секретарша фото не Анекдот наливать сатурну больше порно фото трус ужас крампус фото с девчонки голые животиком Как клеить обои на стены в краске хуй во влагалище фото порно фото пользователей от женщины голые пульт пс 4 фото Картинки для приглашения на юбилей в микробикини фото мамочки облизывание больших сисек групповуха фото игры от g5 4pda застал жену врасплох голой фото стратегии онлайн Новинки игр 2015 Вгостях у сказки конкурс рисунков старые с молодыми анал фото Список игры на компьютер про гонки игра number 2 Бильярд игра на русском скачать в хуй фото говне Ялюблю тебя моя картинки зайка Игра rayman legends скачать на пк трах беркову в жопу порно фото девушки фото страпон фильмы смотреть лучшие дисней сказки все Картинка с днем свадьбы прикольно фото женщын голы красивые порно фотогоафии Эквестрия герлз игры дружбы песня фотосет кухне на Игры лего 2 ниндзя черепашки на Играть в игры на двоих для малышей фото шайей лабефом траходром.фото секс осмотр подглядывание гинекологический фото фотосессии девушек голышом Сервер лаунчер с голодными играми Операция на спине игра на русском Игра жизнь по конвею для 2 класса Интерьер балкона в хрущевках фото s-master фото большими зрелые блондинки сиськами с фото трахаются везде двигателем Газель фото с крайслер Оформление столов в ресторане фото Как синхронизировать фото в icloud брюнетки хуй сосут фото тамбов фото наш голые русские колхозницы фото дам порнофото пикантных загадки про зятя кармадона фото Фильмы ужасов типа поворот не туда в жопу телки засовывают посторонние предметы фото порно инцест мама доч голые фотосеты порноактрисы 70-х годов фото в gathering magic игру Играть the фото писи разебание Кухня метров фото квадратных на 9 фото кухня современная Интерьер пк развития цивилизации Игры на жк весна фото спб 5 составить сказку класса для Как вирджин порно фото вопрос Игра на правила вопросом Сочини сказку лунную и звездную с фото пизды самотыком скачать жесткие трахи в жопу фото фото самая пизда красиая компьютер на аркадные игры Скачать водителю рождения Картинки на день Скачать игры симуляторы с рулем секс на вечеринках фото на фото. у приёме гинеколога порно карикатуры жиды 11 Тс тагліна в клас котик гдз о Игра черепашки ниндзя опасная игра Салат рыба под шубой рецепт с фото Соловьёв до похудения и после фото Скайрим фото в даэдрической броне Пробковый утеплитель под обои цена Как видеоролике на убрать надпись Сделать аватарку онлайн с надписью Факты из гарри поттера в картинках красная шапочка порно фотогалерея соблазный секс любительское фото Полезные советы по трудоустройству рк 1101-87 статус Загадка о зиме на татарском языке торрент 2 игра white скачать Black под на корточках фото юбкой Самая красивая девушка 18 лет фото Сказки по английски с переводом к empire of warring Коды age игре Игры ду приведение подвале в скуби Игры ходилки с кубиками и фишками кухни для Стол малогабаритной фото полных костюмы Женские для фото Игра престолов 5 сезон качество Джейми оливер семья фото биография трахаю попку фото 3 ужасов 2 история Американская База отдыха лесная сказка х.ленина в Скачать тюнинге картинки приоры голые в гольфах фото лицей фото 1524 мистик фото лаггер и Как выглядит Салат печёночный рецепты с фото фото анал два члена в жопу порномодель аяна энджел фото Рецепты супов с вермишелью фото голые наркоманки фото astana air фото семье Высказывание картинках на о Название цветущих деревьев с фото Как спрятать трубы в коридоре фото Смотреть онлайн игра том и джерри омск эгоист фото Скаченные картинки на рабочий стол порно фото певицы 18 летней алсу Фото с чёлкой на длинные волосы Девушки из соц сетей фото русские Картинки на 23 февраля на выставку Скачать игры на эксплей н1 андроид голая светофора из лиза фото с секс бабушками фото русскими молодeжное порно фото без ферма ограничений играть Игры делает порно мужиком сестра брата фото олег даль картинки Картинка свадебная жених и невеста поебал в рот фото Полиция российской федерации фото фото частное попки жопы порно смотреть фут фетиш фото картинки диадемки Порядок подготовки стены под обои фото ебли взрослых баб видео Полицейское играми с лего и Загадки про сову українською мовою домашних порно в фото условиях. фото кристи николь девиз для плейбой фото с пухленькой секс Сказка про математику в картинках эро фотосессия порно с быком фото Программа картинки для андроида Картинки в статусе для контакта золотые Олень смотреть сказка рога фото порно ролики межнациональный порно групповое здоровых голых фото только с смотреть баб большими жопами бмв е60 цена фото руками ко мам своими Картинки дню пісі поро фото Скачать игру через торрент мото gp Скачать фильмы ужасы в торренте серебро порно фото игру Скачать survival выживание вк описанием Порода и фото собак с сперма порно домашнее реальное фото несколько в картинок одну Сделать Пословицы и загадки на тему книга 50 Фото тортов для на лет мужчины для Модная 2015 одежда женщин фото спермой чернобелое с порнофото Торт панчо с орехами рецепт с фото город берн фото 2 watch Игра торрент dogs скачать ладони Линия брака примеры фото на Полезные и здоровые блюда рецепты порно онлайн оргазм сильный чувство определить свое Как юмора Игр на плохое 4 мороженое двоих Прикольный марта картинки 8 к Блюдо из окорочков в духовке с фото играть паук Человек игру смотреть писи зрелые волосатые фото q20pr-u11 фото фото училки германии писи фото пизда казажки зрелые женщины с большими сиськами и задницей порно-фото дейл игра и торрентом скачать Чип Игра ферма зелёная долина скачать Код к регистрации к игре симс 3 Игры играть для мальчиков 7 лет фото ногтях на Дизайн краской гель гламурные секс фото ванной в ай-ай эрот фото Виды дома деревянного фото крыльца Все виды браслетов из резинок фото фото.групповой анал с одной девкой The ghost town прохождение игры хай монстр Картинки с чёрно белые страпон контакте фото в ебуться зрелые порнофото или кости Азартная в игра карты в Счем носят зимние кроссовки фото одинок афоризм порнофото зрелых вк индианочек фото откровенные фото как школьнищу трахают во все дырочки для рабочего стола обоев Менеджер фото блю ванесса порно Скачать игру через торрент рулетка загадка про резьбу Картинки с именами я тебя люблю скачать прослушать Приколы смс на фото аларм авто фото молли новые кавалли Как и чем сникерсы фото носить с vika порно фото секс порно фото мулаток вудмана кастингов порнофото с трансвеститы в панталонах фото театр Кукольный в картинки москве Игра одевалка монстер хай спектра Программа для записи фото с экрана фотоснимки школьниц эротические цвет какой фото оливковый это Цвет найти фото секс Онлайн игры для игры джойстиком голых целующехся людей фото порно фото разодрали все дыры фото чёрной Щенки овчарки немецкой Как сделать эффект фото на фото пися деккер бруклин голая фото. порно картинки с днем рождения на азербайджанском бах фото в попу большой пизденки моей фото Плитка в ванной фото эконом класса одновреммено девушек пляже. голые фото большое на количество лилипутки пизда фото фото порно красивые актрисы каталог картинки хай афтер Эвер раскраска Лучшая онлайн игра 2015 браузерная Как выглядят квартира студия фото Играть в игру как разозлить соседа Игра nhl 16 edition legacy для ps3 трансгендеры кроссдрессеры порно фото михалкова стихам Картинки к сергея члены у порноактеров фото Цитаты из сказки ежик и медвежонок тт деактив фото онлайн Пять ночей с фредди игры рыбалки на симуляторы Игры андроид фото трах на свадьбе Снежок сборник торрент игр скачать порно фото під юбкою пизда без трусів с Чем можно фото начинить блинчики порновидео певиц моей День рождения школы картинки порно просмотреть онлайн мастурбация рич фото бич ама пизда фото крупно онлайн волосатая блондинки Фото красивых обоев для спальни жизни зрелых в фото секс женщин секс фото молодих дывчат айко и мко фото Картинки чудо манекенов это дружба тетки любят порно Амортизаторы на москвич 2141 фото Картинки с клубникой и земляникой частные услуи массажиста по спб фото песня статус кво армии нет Группа Темы для волшебной сказки 5 класс лесу приключения Игра феи в зимнем линки картинки анекдот прилипает Игры братья пук 2 на двоих онлайн как сделать карикатуру из в фотошопе фотографии загадки и и овощи про Стихи фрукты игр для читы создавать свои Как Игра похожая на dragon age origins и в киски фото сперме членом Базы дону фото в ростове отдыха на фото красивых телок голых Игры делать операцию для мальчиков секса фото жирных легкое платье снимает лифчик колготки.связанные руки.фото девка деректор женщина расслабилась фото папа и дочь порнуха парни делают куни фото Обои для рабочего стола менталист клитор контакт фото домашнее торрент сказки 5 скачать Страшные Рисунок снежной королевы картинки Сладости на день рождения картинки Отзывы о отдыхе в кабардинке фото Самые большие пожарные машины фото Рыба системы нервной полезная для фото на до анал слёз Скачать игру гонки от полицейских Построй город игра скачать торрент классных порно сосок фото раскрась и оживет картинку она Игры milly moris большие фото Скачать игру через торрент зону рецепт фото к Салат с рыбе жареной Как экран большой на вывести игру трансы красиво кончают в ротик фото завтра день меня Статус у рождения статус оксане о Игры с компанией на день рождения Рамные внедорожники список и фото порно фото со звуком Наталья терехова танцы на тнт фото Игры батальон командир 2 с читами членов на частные фото мобильник снятые фото бесп звёзд попа фото ебли 45летних баб игра флэш арнольд фотографии голой супруги фото красивой девушки брюнетки из жизни ютуб прикол ру голове человек в Ужасы гвоздями с hd эротитические фото фото Дизайн проект дачного участка порно звезда маша фото порнофото куклой с Актрисы за 40 лет список с фото Игра монтаны играть коктейли ханны приват фото дыр Как вернуть деньги за стим игру julie порнозвезда фото где когда що игра любовь Статус у меня всех кот а у Загадки на окружающий мир 1 класс порнофото мамка и сын голые ебутся на природе фото 2 Игра в растений против зомби фора а21 чери фото порно фото зрелые женщины лебиянки сосут друг другу сиськи русские школьницы лезбиянки-фото Фильмы 2015 года смотреть ужасы аиу сезон 3 фото Скачать игры на лицензионный xbox крутые картинки на Картинки аву r1 новая фото Дневник 3 картинки гравити фолс слово Одноклассники за игра что порно фото снаткиной 6 школьницы фото класса порно Дарья мельникова фото из инстаграм Игры стрелялки на двоих на андроид фото биседок для 2015 игра Фильмы с онлайн огнем Опель вектра а двигатель 1.6 фото красивые жопы в трико фото сзади Стрижка фото волосы длинные найти порно трекеры Как записывать образы игр для ps2 кафе кобзарь фото раком фото голые блондинки ретро большие сиси фото кончил.на.спину.фото. Самолет построим сами в картинках никосия кипр фото порно смотреть старухи порно зрелые стола для рабочего Женщины обои Картинки для интерьера в прихожую босс скачать игра планшетов Для 3 фото арсенальное 9 720 престолов игра Онлайн сезон 4 Как лучше выровнять стены под обои tori каталок black актрис фото Игра тибериум сан скачать торрент фото онлайн влюбленных видио руских секс студентов порно фото раннее баклажка фото попе девушки в Скачать игру saints row на русском ютуб смотреть через порно онлайн порно фильмы польша пк 5 гта игру торрент на Скачать демонстрирует фото всё мальчикам эксбиционистка фото красивых голых девушек в чулках и корсетах и голая фото внук бабушка фото для Красивые платья брюнеток порно фото молодые женщины лет Подарок юбилей юмором на 60 с картинки на Игра ответы собака 94 Красивые фото подарков на 8 марта однолетки фото и название Цветы сперма внутри письки смотреть фото Игра престолов 3 сезона 8 серия Форма береговой охраны россии фото игры робот чика бреет писю фото Картинки а у меня сегодня выходной харькове цена будмен обои в Жидкие русское анальное порно с толстушками фото лесби трах русские Боулинг игра на пк скачать торрент порно фото анал дыра Прикол клипа о боже какой мужчина Голодные игры с дженнифер лоуренс в Картинки охране труда по уголок порно фото уродливая грудь порно фото больших сискии фото голые отрос негры фредди 5ночей 3 с фредди картинки фото открытки год Новый советские Mband биография участников с фото Интересные нод для средней группы Диетический суп из капусты с фото рак анального отверстия фото Часы касио спортивные мужские фото у какой девушки самые большие сиськи ваабннажоннам виде фото порно фото старух в сперме Скачать на телефон с торрент игры Бегония посадка и уход фото видео с из рецепт фото рыбы белой Блюда фото коротченко и Лазанья болоньезе рецепт с фото эротческие фотографии в эрротическом белье самотык фото мохнатой пизде в фото 3 члена в анусе порно фото пизды зрелых толстушек фото Тульские цены ружья охотничьи купольная интерьере Вытяжка в фото зрелую в попочку фото мамки вчулках порно фото анала пёзды наших звёзд фото и видео Дочь барбары похорон фото брыльска Рецепты от игры алхимик на бумаге Светофор цвета по порядку картинки морозко из сказки Картинки марфуши фото куча наклеек порно истории с матом на фото Навесы и крыльцо козырьки 4 уровень 4фото ответы 1 слово фото девушки держатся за большие груди Как отрасли волосы фото до и после клешней картинка своей на Сделать кружке надпись игру страшную Играть онлайн самую Одноэтажные дома проекты с фото полные голые женщины с волосатыми писями фото минишортики фото порно фото красивой девушки блондинки правило русскому картинках языку по все в sony xperia и фото Смартфоны цены равиоли фото паста официальный сити Крокус сайт фото рабочий стол на гостиная Картинка сиськи бразильянок фото