Урочисте нагородження переможців відбудеться 24 листопада 2016 року в Національному університеті «Острозька академія».

 РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ

1 місце Коваленко Ольга 440
2 місце Каплюк Анастасія 430
Омельченко Марія 430
Себлій Наталія 430
Токарчук Надія 430
3 місце Колядко Богдан 400
Мартинюк Вікторія 400
Стороженко  Олександр  400
4 Годжал Тетяна 390
Гризовська Софія 390
Кравчук Настя 390
Літвінчук Діана 390
5 Кука Олеся 380
Косенко Анастасія 380
Кузьмич Людмила 380
Удовиченко Дарина 380
6 Бунечко Іванна 370
Добренька Ярослава 370
Думенко Вікторія 370
Ковлєва Іванна 370
Межерицька Вікторія 370
7 Діденко Дар’я 360
Мельничук Григорій 360
Прокопчук Богдан 360
Саакянц Олександр 360
Шаповал Дмитро 360
8 Шаповал Влад 350
Іщук Зоя 350
Клець Іванна 350
Лобач Ольга 350
9 Горуйко Гордій 340
Івахненко Тетяна 340
Горшкова Вікторія 340
Косинська Мирослава 340
Мосійчук Наталія 340
Сімчук Яна 340
10 Коржицька Лілія 330
Щерба Дзвенислава 330
Якимчук Каріна 330
11 Пістун Христина 320
12 Карабанов Артем 310
Дубина Анастасія 310
Залевська Катерина 310
Канецька Анжела 310
Коток Вікторія 310
13 Равчук Богдан 300
14 Бондарчук Юрій 290
Гладунець Анна 290
Соломіна Єлизавета 290
15 Мазур Анна 280
Лозовицька Ірина 280
Маркусь Олексій 280
Сучик Богдана 280
16 Ковалісько Ольга 270
Люференко Марія 270
Таран Іван 270
Голюк Василь 270
Іщук Галина 270
Слюсаренко Анастасія 270
Чернюк Надія 270
17 Тимченко Алла 260
Дідух Ілона 260
Подолян Олександр 260
Полтаріна Дарина 260
Слюсарчук Тетяна 260
Стечишин Діана 260
Хведенчук Тарас 260
Чала Юлія 260
Шемчук Наталія 260
18 Любарець Діана 250
Брух Анна 250
Гречка Наталія 250
Нікітович Юлія 250
Франчук Діана 250
Чекригіна Ярина 250
19 Найдич Станіслав 240
Зінченко Олександр 240
Булай Вадим 240
Гаврилишин Василь 240
Колганова Валерія 240
Радецька Світлана 240
Тимчишина Христина 240
20 Гейко Віталій 230
Катанаха Ірина 230
Кольдрус Марина 230
Кравець Діана 230
Найдиш Сергій 230
Нижник Діна 230
Сарбаш Юлія 230
21 Гончаренко Ангеліна 220
22 Мельник Юлія 210
Калюшик Наталія 210
Корень Ірина 210
Самарська Єлизавета 210
Скірська Тетяна 210
Ярощук Ольга 210
23 Борець Анастасія 200
Гучко Софія 200
24 Козак Ілля 190
Богдан Анастасiя 190
Вакальчук Олександра 190
Журавель Андрій 190
Наконечна Тетяна 190
Скіра Діана 190
25 Крищук Анастасія 180
Різниченко Єлизавета 180
Шеремет Олександра 180
26 Любімова Поліна 170
Штефан Анна 170
27 Чопик Інесса 160
28 Паламарчук Богдана 140
29 Шульга Юлія 120
30 Гапка Наталія 110
Поліщук Артем 110
31 Зайчук Юлія 70

 

Контактна особа:
Яна Вакуленко
yana.vakulenko@oa.edu.ua
(068) 527 64 93

історія острозької академії