Кожен, напевно, хоч трохи, але розплановує своє життя. Ще в школі ми стикаємося з такими «проблемами» як вибір спеціальності, ЗНО, вибір ВНЗ. Насправді, це дуже клопітка і важлива робота, від якої буде залежати усе життя, тому потрібно поставитися дуже і дуже відповідально.

Навчаючись в 11 класі, я зрозуміла наскільки широкий вибір переді мною відкривається, але звузити його треба до неможливості, щоб залишити саме те, що найбільше підійде тобі в житті, розділить твої певні вподобання.
У школі моїми найулюбленішими предметами були: математика, фізика, інформатика і економіка. Постає тоді питання: НА КОГО ЙТИ НАВЧАТИСЯ? Уявіть, перед вами відкривають десятки різних спеціальностей , а про деякі з них ти майже нічого не чув. Хоча заждіть-но, а економічна кібернетика – що це?Ким буде працювати? Трошки пошарившись в всесвітній павутині, я визначила, що ця професія дасть змогу стати: програмістом, економістом, ІТ-спеціалістом тощо. Зрозуміло, що мій вибір очевидний.
А ось тепер, які саме предмети здавати на ЗНО. Порівнявши інформацію на офіційних сайтах ВНЗ, вибрала таке: математика, укр. мова, історія та англійську (так, про всяк випадок).
Проблема постає в іншому: В який виш я хочу. А ось тут справжня дилема. Я почала розглядати різіні Київські універи, але по-щасливому збігу обставин мені написала одна дівчинка-волонтер. Почали спілкуватися, а вона й пронує: чого б тобі не подати заявку в Національний університет «Острозька академія». Знайшла офіційний сайт ОА, почали читати відгуки, і наштовхнулася на деякі коментарі: «це єдиний ВНЗ в Україні, де хабарі не беруть». А це було саме те, що потрібно мені, адже я хотіла отримати знання власними зусиллями, а не батьківським гаманцем.
Згодом я майже кожен день заходила на сайт OA.edu.ua , читала нову інформацію, яка з`являлася там і закохувалася в цей університет все більше і більше.
“Той, хто хоч раз побував в Острозькій академії, захворіє нею назавжди”, – так мовить Ігор Демидович. А й справді, хоч я там ще не була, але з нетерпінням почала чекала першої поїздки до «Острозької академії». …