Настрій – осінь

Минулий тиждень був для мене надзвичайно важким. Постійні практичні, різні справи і сіра буденність. Тому я шукала для себе спосіб, як відволіктись від усього і трохи розвіятись.

Візитііііііііівка – 2015

День, який я ніколи не забуду. День , який подарував мені безліч позитивних емоцій. Я ні на секунду не жалію, що потратила стільки свого часу на підготовку до Візитівку, бо…

Детальніше

День студента

Сьогодні моє, так би мовити, професійне свято. Перший рік, коли я святкую день студента. Пари ніхто не відміняв, тому мій день почався саме з них.

Моя нова сім’я

Вже більше двох місяців я навчаюсь в Острозькій академії. Це місце стало дуже рідним для мене.

Ознайомлення з цікавим проектом

6 листопада 2015 року відбувся ознайомчий візит студентів НаУ«ОА» до громад – учасників проекту ЄС/ПРООН  «Місцевий розвиток, орієнований на громаду» в Острозькому районі, Рівненської області. 

У музики теж є душа

Сьогдні був дуже насичений день. Від самого ранку в мене було безліч справ, які чекали свого вирішення. Більшу половину часу я провела на парах. Нічого особливого. Практичні…самостійні…і бла…бла…бла… А потім…

Детальніше

Що може бути краще п’ятниці

Для когось найкращий день тижня – неділя, для когось, можливо, середа, а для мене – п’ятниця. Це чудове відчуття, коли ти розумієш, що в тебе лише 2 пари і ти…

Детальніше

Нарешті вихідні

Для когось найкращий день тижня – неділя, для когось, можливо, середа, а для мене – п’ятниця. Це чудове відчуття, коли ти розумієш. що в тебе лише 2 пари і ти…

Детальніше

На навчання з новими силами

Добряче відпочивши вдома на вихідних, я розпочала новий навчальний тиждень. Через те, що у середу вихідний, то нам поставили сьогодні 4 пари( І перша з них – це практичне заняття…

Детальніше

Двері в доросле життя

Коли безтурботні шкільні роки закінчуються і відкриваються двері у доросле життя, кожен з нас постає перед складним вибором, від якого залежатиме наше майбутнє. 

Про різні цікавинки

Сьогодні в нас був тренінг із психологами 5 курсу, де ми обговорювали досить таки актуальну на даний час тему «Гендерна паритетність». Все було дуже цікаве і пізнавальне.

Битва триває

Битва за кубок Ректора продовжується. Наша команда політико-інформаційного менеджменту сьогодні змагалася з гуманітарним факультетом. 

Не поспішайте жити

Іноді все набридає настільки, що ти не можеш знайди підходящої мелодії у своєму плейлисті. Отак переключаєш трек за треком, вважаючи, що є ще безліч спроб. Розрядилась батарея, а ти так…

Детальніше

new life

Підійшов до завершення мій перший навчальний місяць в Острозькій академії. За цей час вже склалась певна картинка про цей навчальний заклад. 

Благодійний концерт

Незважаючи на похмуру погоду, в мене хороший настрій. Зараз іду на благодійний концерт від Рівненського осередку Ліги студентів АПУ – «Подаруй промінь надії». 

Кубок ректора

Сьогодні стартувало змагання з футболу «Кубок ректора». І перші дві команди, які боролися за це почесне звання – економісти і менеджмент.

Волонтерство в академії

В Острозькій академії досить таки на високому рівні розвинуте волонтерство. Як на мене, то це дуже потрібне заняття,особливо в наш час. Оскільки раніше в мене просто не було можливості цим…

Детальніше

Знову вихідні

П’яяяяяяяяяяяяяяяяятниця. Скільки щастя в одному слові. В мене був вибір: поїхати до дому, або залишитись на вихідні в Острозі. І я обрала другий варіант. 

Навчання в повному розпалі

Навчання в повному розпалі. В розкладі вже з’являються перші практичні. Потрібно все більше й більше уваги приділяти навчанню. Але оскільки в нас немає більше як 3 пари в день, то…

Детальніше

Посиденьки з деканатом

Сьогодні був дуже цікавий день. Так званою родзинкою його було знайомство з деканатом та студентською радою. Розкажу вам все по порядку.

Ностальгія чи привіт з минулим

Так дивно…у всіх тих, з ким спілкувався в школі почалося нове життя. У кожного воно різне і по-своєму цікаве.

Сумувати ніколи

Час летить надзвичайно швидко. Здається, що ось лише був понеділок, а сьогодні вже половина тижня по заду. Загалом ці останні дні були дуже різноманітними. 

Ранок почався не з кави

Якщо я почну розповідати геть усе, що відбулось у мене за сьогоднішній день, то це займе як мінімум годину часу. Тому опишу тільки саме основне. 

Вже тиждень, як спудейка

Можна видихнути з полегшенням.  Навчальний тиждень закінчився і ось вони, довгоочікувані вихідні. 

Незабутні перші моменти

Перший навчальний день  приніс масу нових вражень. Дуже приємно було чути замість звичайних дзвінків класичну музику.

Нарешті я студентка

31 серпня 2015 року…Цей день був одним із найважливіших у моєму житті. Я офіційно стала студенткою Національного університету «Острозька академія» .