Сподіваюсь, мій заголовок виконав свою маніпулятивну функцію та зацікавив  вас. Пробачте, я тут  просто “типу журналіст” 😀

Насправді речі, які я тут напишу, писались вже багато разів багатьма студентами до мене. Тому що Острозька академія – це неймовірний океан вражень, емоцій та досвіду. Довго не могла вирішити, про що саме написати, тому пишу про  все одразу.

udpkihqknneСпершу про навчання. Як сказав один із викладачів, навіть якщо ви студент-журналіст, не думайте, що вам одразу дадуть мікрофон та відправлять на телебачення. Теорія є, і вона не завжди цікава. Щось треба осянути своїм мозком, а щось просто завчити. Зате ти розумієш, що це справді тобі потрібно. Немає купи непотрібних предметів, як у школі.

З перших днів ми зіткнулися з необхідністю опрацьовувати купу  додаткової літератури. Насправді це не так вже й нудно, коли сидиш у такій прекрасній бібліотеці, як у нашій альма-матер. (На фото – вона. Усю красу видно не дуже, але можете погуглити в інтернетику).

Проте навчання – далеко не єдина річ, яку може запропонувати ОА. Ти активний та не знаєш, куди з користю направити енергію?Стань волонтеом одного з відділів Братства спудеїв. Талановитий та креативний? На тебе чекає Культурно-мистецький центр. Хочеш журналістської практики? Чому б не приєднатися до інформаційно-рекламного відділу? “Усе це та багато іншого…”

Крім того, студенти влаштовують багато різних крутих движів. Навіть у мафію можна зіграти, але в мене поки не вийшло долучитися до цього. Іншим разом.

py27oqwhrxuЩе одна приємна штука – їдальня у нас дуже непогана. Смачно, дешево та сердито – чого ще студентам треба? Усе меню озвучувати не буду, самі вступите і подивитесь. Але скажу, що тут ви можете з’їсти гарячого супчика та смачну піцу, і усе це – всього 13 грн. Щоправда, перерва трохи закоротка, але до цього потрібно звикнути.

Одним словом, вражень дуже багато, і усі вони яскраві. Острозька академія – це місце з унікальною атмосферою, де зосередилась надзвичайна кількість талановитих та активних людей. Усі вони створюють дивовижний світ у невеличкому містечку Острозі.