Багаж емоцій першого тижня…

Ну ось і пройшов перший тиждень навчання у стінах, які дихають історією. Цих 5 днів видалися дуже насиченими, та плідними, тому хочеться цим всі поділитися з Вами.  По перше, було багато зустрічей, про нас не забували)

 

  • Зустріч з представниками бібліотеки мені здалася трохи нудною, адже втома після пар дала про себе знати. Проте можна було багато чого дізнатися про можливості і функції бібліотеки, бібліотечного сайту. Загалом, зустріч вийшла така суто організаційна.

 

  • Зустріч з представниками СтудРади Гуманітарного факультету видалася напрочуд дружньою та невимушеною. Ось на таких зустрічах, справді, відчуваєш себе частиною однієї студентської родини.

 

  • Зустріч з представниками деканату пройшла швидко і демократично. Приємно налаштований декан стисло доніс до нас всю інформацію і ми були йому дуже вдячні за це. Особисто я ще з школи, терпіти не можу занудні промови. Заступник декана пообіцяла нам багато зустрічей з цікавими людьми, які завітають привітати ОА з ювілеєм, будемо чекати!

 

Щодо громадської роботи вичерпну консультацію мені надала Наталя Богданівна, за що я їй безмежно вдячний. В неї, до речі, я вже написав заяву на призначення куратора курсової. Так, так, вже на першому тижні вже все так серйозно. А щодо медіа-форумів і взагалі і журналістики Роман Тарасович здивував всеобізнаністю. За цей тиждень я встиг пройти прослухоування в академічний хор і записатися у волонтери до Інформаційно-рекламного відділу . Я ніколи не думав, що репетиції хору відбуваються в студентсько -викладацькому храмі імені преп. Федора Острозького.У планах декілька поїздок на конкурси, тому репетиції уже тривають в прискореному темпі. Щодо волонтерської роботи, то мене завжди цікавила робота в такій сфері, тому готовий працювати над інформаційною безпекою ОА). До речі в мене на рідному факультеті вже перебір волонтерів у деканат. Оце так спритність, сподіваюся наступного року я не пастиму задніх)).

Щодо навчання не можу нічого ще конкретного сказати, тому що зі спеціалізації у нас були лише два предмети, а значить до чіткого висновку про освіту в ОА ще далеко. Була також потокова пара Історії України, хочу зазначити, що на цій лекції я з сумом  згадував школу і мою улюблену вчительку, завдяки якій я з 5 класу зацікавився цією таємничою наукою. Сподіваюся нуднішої пари в моєму житті не буде, адже матеріал той самий, шкільний, так ще й до того нудний стиль викладання. Я дізнався, що можливо здати екстерном певний предмет, буду вирішувати це питання згодом. Але я не розчаровуюся, тому що все цікаве попереду. На наступний тиждень мій записник розписаний прослухоуваннями, зустрічами і т.д., тому і надалі буду впевнено йти назустріч холодному ранковому вітру і новим вершинам!

P/S Вже краще орієнтуюся в ОА, навколо все не здається таким ворожим)

PP/ SS В їдальні в академічному містечку смачно готують, це радує))

%d0%be%d0%b0%d0%b0%d0%b0