Привіт! Все рідше публікуються блоги… А все чому? Правильно, прийшов час здавати сесію. Якщо ви думаєте, що сесія – це тиждень-два, коли ти бігаєш по аудиторіях і здаєш іспити та заліки, як у фільмах про пригоди Шурика, то це трішки не так. А як? Це таємниця, от коли вступите – дізнаєтеся.
Але не все так трагічно, як би думалось. Ось у четвер 24 листопада в нашій коханій альма-матер пройшов грандіозний День відкритих дверей. Я, як волонтер, була задіяна у цьому дійстві, яке пройшло мегакруто, ну особисто для мене. Спочатку ми писали нашим дорогим абітурієнтам, запрошували їх, набридали, дзвонили, всіляко намагалися задіяти якнайбільшу кількість людей. Так і вийшло!7crnqrvz6cq
Зранку Мар’яна як не дивно для неї – проспала. Таке трапляється… Часом… Періодично. І зі швидкістю крутого суперкара помчалася в академію. Там, на морозі, з коханими волонтерами ми зустрічали, проводжали абітурієнтів. Було дуже весело, особливо з муркаючим гостем, якому ми почесно вручили звання «Перший спудей 2017», ось його фото.

rbrzemlpzqq
Далі наші абітурієнти пішли слухати деканів та ректора, а ми – пити каву. Потім всіх поділили по факультетах і повели на екскурсію, а Мар’яну закріпили за її коханим правом. Знаєте що, а бажаючих бути юристами то багатенько. От там і почались веселощі. Я познайомилась з такими приємними хлопчиками та дівчатками, дуже сподіваюсь, що вони вдало здадуть ЗНО і прийдуть навчатись та розуму набиратись саме в НаУ «ОА»! Ми сходили на дуже цікаву практичну 3 курсу, яку проводив Сенчак Ігор Іванович. Я вже не можу дочекатися коли і в нас розпочнеться курс трудового права, адже мені нереально сподобалося, сподіваюся, що і абітурієнтам теж.
ДВД пройшов «на ура»! Сподіваюся, що усі бажаючі таки будуть тут навчатись, а ми вдало здамо сесію! До новий зустрічей, йо-хо-хо!